Om vinslottet

Anders Qwist, Vinhandler og medejer

Anders Qwist
Vinhandler og medejer

Tlf. 2263 2427

anders@vinslottet.dk

Jonas Laulund, Vinhandler og medejer

Jonas Laulund
Vinhandler og medejer

Tlf. 2169 3179

jonas@vinslottet.dk

Michael Toborg, Detail, salg

Michael Toborg
Detail, salg

Tlf. 4369 1162

butik@vinslottet.dk

David Andreasen, HoReCa salg & B2B, Nordjylland

David Andreasen
Salg HoReCa & B2B, Nordjylland

Tlf. 2136 6823

david@vinslottet.dk

Anders Green, Salg HoReCa & B2B, Storkøbenhavn, vest-sydsjælland

Anders Green
Salg HoReCa & B2B, Storkøbenhavn,
vest-sydsjælland

Tlf. 3152 2782

green@vinslottet.dk

Rasmus Lundahl, Salg HoReCa & B2B, Fyn & Syddanmark

Rasmus Lundahl
Salg HoReCa & B2B
Fyn & Syddanmark

Tlf. 2277 2427

rasmus@vinslottet.dk

Clement Martin, Salg Horeca

Clement Martin
Salg Horeca

Tlf. 2262 2427

clement@vinslottet.dk

Betina Hansen, Bogholder, administration

Betina Hansen
Bogholder, administration

Tlf. 4369 1162

bogholder@vinslottet.dk

Malthe Brabrand, Detailelev

Malthe Brabrand
Salgsassistent

Tlf. 4369 1162

Anders Petersen
Chauffør

Tlf. 4369 1162

Claus Pio
Bestyrelsesformand,
Statsautoriserede revisor

Tlf. 4369 1162

pio@schwartzpioco.dk

Back to Top

Bekræft din alder

Hjemmesiden indeholder produkter og varer der ikke er tilladt at sælge til personer under 18 år.
Bekræft venligst at du er over 18 år gammel.

Jeg er over 18 år Afvis